Jak a kde zařídit pohřeb významné osobnosti?

Zajištění pohřbu významné osobnosti si s sebou nese jistou povinnost dodržet tradice a pohřeb zařídit se všemi náležitostmi a ceremoniemi. Jaké služby pro Vás můžeme zařídit v rámci nadstandardních pohřebních služeb a co je všechno možné obstarat se dozvíte v následujícím článku. 

Co obnáší nadstandardní pohřební služby?

Přestože je pohřeb z důvodu ztráty blízkého nepříjemnou událostí, někdo ji bohužel zařídit musí. Dovolte nám převzít alespoň všechny možné starosti, které jsou v našich silách a které za Vás tedy můžeme zařídit. S již dlouhou tradicí poskytujeme pohřební služby naprosto profesionálním a etickým způsobem. Pro náročné VIP klienty navíc zajistíme nadstandardní služby, které si pohřeb významných osobností vyžaduje. 

Naše pohřební služby zahrnují v první řadě úpravy těla zemřelého pro obřad, jako jsou úprava vlasů, oholení, líčení a jiné kosmetické úpravy. V případě nutnosti zakoupíme oděv pro zemřelého a uložíme ho do speciálně vytvořené rakve s nadstandardním vybavením. Na Vaše individuální přání provedeme balzamaci a konzervaci těla.

Rozloučit se se zemřelým můžete na pro Vás speciálně upravených místech, kterými mohou být divadla, stadiony či jiná Vámi zvolená místa. Rozloučení proběhne se všemi ceremoniemi a poctami, které k obřadu náleží a tělo i smuteční hosté mohou být na smuteční obřad dovezeni našimi pohřebními limuzínami. Zajistíme Vám také ochranné služby a následný luxusní pohřební catering na smuteční hostinu. 

Jak již bylo zmíněno, naše profesionální služby jsou poskytovány již s mnohaletou tradicí a to nadstandardním způsobem. Připsat si můžeme nejvýznamnější pohřební ceremoniál v historii České republiky, jakým byl průvod na pohřbu prezidenta Václava Havla vedoucí k Pražskému hradu a trvající přibližně jednu hodinu. Tohoto smutečního průvodu se zúčastnilo přes 10 000 smutečních hostů. Pokud tedy hledáte nadstandardní služby a profesionální přístup, neváhejte navštívit stránky pohřebního ústavu ELPIS.

20120919-130023.jpg